Hatem Berrezouga

Stokrát opakovaná lež se stává pravdou. část 1.

4. 03. 2017 12:06:44
Nikdo nechce umlčet Lukáše Lhoťana, ani já a ani můj takzvaný „fanklub“, který mi připisoval, a ve kterém je muslimů jako šafránu vzhledem k mým názorům.
foto: Nevinné poznámky

Nikdo nechce umlčet Lukáše Lhoťana, a jak bych mohl, když jsem ho vysloveně žádal, aby mluvil nahlas v natáčené debatě o knize Tauhíd, kvůli které chce poslat nevinného člověka do vězení.

Je zvláštní, když si o vás někdo zničehonic vymýšlí neexistující minulost, kterou ani vy sám neznáte, napadá vás a vaší rodinu a navíc teď hraje na roli nevinného obětního beránka trpící velkou křivdou.

Doslova mě udivilo tvrzení v Lhoťanově posledním blogu, že jen „ podal podezření na obsah myšlenek islámského radikalismu v oné knize, ale jinak jsme se soudem a vyšetřováním neměl nic společného - ani mne nepozvali svědčit.“ [1]

Přitom se jen o dva blogy předtím, jako nedokreslená komiksová postava Marvelu, která nenašla své místo mezi Avengers kvůli nestálosti charakteru, hrdinně chvástal, že:

Byl jsem to já, kdo poskytl dost důkazů o islámském extremismu a upozornil české bezpečnostní experty na knihu Základy tauhídu. Byl jsme to já, kdo zveřejnil hromady záznamů nenávistných kázání z českých mešit a upozornil na jejich nenávistné a radikální publikace...“„

Nemluvě o tolika blozích a článcích, ve kterých Lhoťan prezentoval obsah té knihy jako podezřelý, úplně ho překroutil, aby se kniha zdála být jednou z nejnebezpečnějších, která kdy byla vůbec vydaná. Sám pan inkvizitor začal svůj hon na čarodějnici jménem Sáňka a teď prý objevil hlavního čaroděje jménem Hatem Berrezouga, o kterém má zase nevinné podezření. Možná by pan inkvizitor udělal dobře, kdyby se začal chovat jako dobrý křesťan a přestal si místo Bible číst Harryho Pottera, jelikož svatá Bible praví:

„ Jestliže někdo učí něco jiného a nedrží se zdravých slov našeho Pána Ježíše Krista a učení pravé zbožnosti, je nadutý, ničemu nerozumí a jen si libuje ve sporech a slovních potyčkách. Z toho vzniká závist, svár, urážky, podezřívání, ustavičné hádky lidí, kteří mají zvrácenou mysl a jsou zbaveni pravdy, a zbožnost pokládají za prostředek k obohacení.“ 1. Timoteovi 6 (Ámen)

Nikdo nechce umlčet Lukáše Lhoťana a člověk už opravdu neví, jak má interpretovat tyto výkyvy a paradoxní tvrzení, ve kterých mluví jednou v jednotném, podruhé v množném čísle (jsem vs jsme), ale vždy o sobě. Je to snad náznak vážné poruchy osobnosti se silnou amnézií?

Nevím, jestli celá tahle nesmyslná kauza a tažení na mou osobu není jen výsledkem potlačované homosexuality, když mě poprvé potkal od moře opáleného před 14 lety a doufám, že to není ten skutečný důvod, proč se vyhýbá osobnímu setkání, když reagoval na mou výzvu k debatě o knize Tauhíd větou:

„až mi to připadá, jako bychom byli homosexuální milenci“ a navíc musel třikrát v jednom odstavci potvrdit, že má i ženu, kterou ho čtyřikrát zná „jak Vás zná líp než Vaše žena ...protože mne prý zná tak dobře jak mne nezná ani má žena. Inu jeho znalosti o mé osobě a pod. jsem přeposlal ženě, ať se pobaví“. [2]

Tak snad jeho žena nebude další uhýbací manévr, anebo jsme konečně objevili paní Columbovou?

Z mého, podle jeho slov obsáhlého blogu, ho zaujalo jen jediné slovo, a to, že jsem děvkař. Tak doufám, že mé přiznání nebylo pro něj velké zklamání... Holt jsem na ženské.

I když jsem to v sobě objevil, nepřestal jsem kvůli tomu být praktikujícím muslimem. Ale přestal jsem kázat vodu a pít víno, znám se líp a snažím se držet na uzdě své instinkty s vědomím, že uctívám odpouštějícího Stvořitele mající otevřenou náruč ke kajícím. Já se za svou minulost nestydím, kterou mimochodem pan Lhoťan nezná a jak sám přiznal, potkal mě jen 3x v životě. Nestydím se také za svou současnost, vždycky jsem vybral svou cestu vědomě, ať je dobrá či špatná a vždycky jsem se postavil čelem k zodpovědnosti.

Celý svět, jak řekl Shakespeare, je jeviště a všichni lidé jsou na něm jenom herci: mají své příchody a odchody; za život každý hraje mnoho rolí.

Ano, na jevišti života jsem hrál mnoho rolí, ale nikdy jsem nevystupoval na jevišti jako Jidáš ani jako prodejná babylonská děvka.

-----------------------------------------------------

Á la Lhoťan - Doplnění před upozorněním redakce blogu Idnes.cz

Babylonská děvka není hanlivý výraz, je to velice známá Biblická postava a zřejmě v dnešní době velice inspirujicí.

------------------------------------------------------------------------------

Pokud pan Lhoťan zapomněl, kvůli čemu jsem podal trestní oznámení, tak je to kvůli tomu, že neustále tvrdil a opakoval, že "mám velice známou radikální minulost, že moje kázání byly radikální, že jsem vedl bandu radikálů, a že jsem zradikalizoval dokonce i Sáňku". Dále tvrdil, na Eurabia, že" jsem dvojitý agent islamistů, nebezpečnější než teroristé s bombami, a že jsem nejmocnější zbraň islamistů v ČR a dokonce mě přirovnal k Muhammadu Attovi, strůjce 11. září, který zabil tisíce civilistů".

Co vyvolalo jeho nyní tak „nevinné“ očerňování na mém FB, je, že mě lidé začali obviňovat "z terorismu a postnuli seznam teroristických útoků páchaných několika extremistickými muslimy, jako kdybych za to zodpovídal já, že jsem potenciální terorista a připravuji půdu pro teroristy, že skrývám úmysly zavraždit a zotročit nevěřící, že se chystá krvavý střet s muslimy a musím si vybrat stranu, jinak jsem hrozbou, která se musí zastavit. Dále výzvy, abych odpadl od víry. Lidé vyjádřili pochyby o mé osobě a bylo zpochybněno veškeré moje úsilí vybudovat mosty po celou tu dobu, jelikož začali potvrdit onu roli „dvojitého agenta islamistů“, a jako důkaz k tomu použili, že jsem muslim prý s vysokým IQ, nebezpečnější než ti hloupí. Patřím k „muslimským nájezdníkům a parazitům, mám se stáhnout domů a nemám vás zbytečně provokovat, jelikož muslim se rovná žena s dynamitem či řidič kamionu do davu, jsem fašista a nacista, stejně jako je celý islám fašismus a nacismus."

Samozřejmě že lidé vůbec nereagovali na fotky a symboly, které pan Lhoťan „nevinně“ používal ve svých blozích o mé osobě jako např. bojovník ISIS s černou islámskou vlajkou anebo hákový kříž.

Takové „nevinné očerňování“ mě stálo týden práce a ohrožení kariery. Musel jsem řešit a potvrdit svoji bezúhonnost u svého zaměstnavatele, který mě posílá do nadnárodních softwarových firem a vládních institucí s vysokými bezpečnostními požadavky. Ano, pan Lhoťan nejen ohrozil můj život a život mých blízkých, že nějaký magor uvěří tomu, co o mne napsal a vezme na sebe zodpovědnost odstranit skrytého agenta, teroristu a obhájce radikálů a pořád do toho neváhá zatahovat mou rodinu.

Asi co mě sebralo nejvíc, nejen poznámky typu, že mám "vypadnout z ČR, ale že na mě, jako na muslima, demokracie neplatí a tvrzení, že místo trestního oznámení na někoho, který mě neprávem napadl a úmyslně ze mě dělá veřejného nepřítele, jsem měl poslat spíš omluvu ČR"...Ty jo...co se s lidmi děje...

Jsem muslim, tak apriori na mě právo neplatí a zákony, které jsem neporušil, už mě nemají chránit... není divu, že jeden dávný autor, který raději preferoval být neznámý, anebo život zapomněl na jeho jméno:

„ Na řeči mě fascinuje to množství výrazů pro věci, které neexistují. Třeba pravda, svoboda, spravedlnost.“

[1] http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=589854 Proč chtějí čeští muslimové tak zoufale umlčet Lhoťana?

[2] http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=586474 Proč "umírněnému" českému muslimovi vadí odhalení nenávisti v českých mešitách?

Zvyšte článku karmu!
Autor: Hatem Berrezouga | | karma: 25.11 | přečteno: 1549 ×
Facebook Twitter Google Plus
Poslední články autora
PŘEJÍT NA ÚVODNÍ STRÁNKU iDNES.cz