Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Stokrát opakovaná lež se stává pravdou. část 1.

4. 03. 2017 12:06:44
Nikdo nechce umlčet Lukáše Lhoťana, ani já a ani můj takzvaný „fanklub“, který mi připisoval, a ve kterém je muslimů jako šafránu vzhledem k mým názorům.

Nikdo nechce umlčet Lukáše Lhoťana, a jak bych mohl, když jsem ho vysloveně žádal, aby mluvil nahlas v natáčené debatě o knize Tauhíd, kvůli které chce poslat nevinného člověka do vězení.

Je zvláštní, když si o vás někdo zničehonic vymýšlí neexistující minulost, kterou ani vy sám neznáte, napadá vás a vaší rodinu a navíc teď hraje na roli nevinného obětního beránka trpící velkou křivdou.

Doslova mě udivilo tvrzení v Lhoťanově posledním blogu, že jen „ podal podezření na obsah myšlenek islámského radikalismu v oné knize, ale jinak jsme se soudem a vyšetřováním neměl nic společného - ani mne nepozvali svědčit.[1]

Přitom se jen o dva blogy předtím, jako nedokreslená komiksová postava Marvelu, která nenašla své místo mezi Avengers kvůli nestálosti charakteru, hrdinně chvástal, že:

Byl jsem to já, kdo poskytl dost důkazů o islámském extremismu a upozornil české bezpečnostní experty na knihu Základy tauhídu. Byl jsme to já, kdo zveřejnil hromady záznamů nenávistných kázání z českých mešit a upozornil na jejich nenávistné a radikální publikace...“„

Nemluvě o tolika blozích a článcích, ve kterých Lhoťan prezentoval obsah té knihy jako podezřelý, úplně ho překroutil, aby se kniha zdála být jednou z nejnebezpečnějších, která kdy byla vůbec vydaná. Sám pan inkvizitor začal svůj hon na čarodějnici jménem Sáňka a teď prý objevil hlavního čaroděje jménem Hatem Berrezouga, o kterém má zase nevinné podezření. Možná by pan inkvizitor udělal dobře, kdyby se začal chovat jako dobrý křesťan a přestal si místo Bible číst Harryho Pottera, jelikož svatá Bible praví:

Jestliže někdo učí něco jiného a nedrží se zdravých slov našeho Pána Ježíše Krista a učení pravé zbožnosti, je nadutý, ničemu nerozumí a jen si libuje ve sporech a slovních potyčkách. Z toho vzniká závist, svár, urážky, podezřívání, ustavičné hádky lidí, kteří mají zvrácenou mysl a jsou zbaveni pravdy, a zbožnost pokládají za prostředek k obohacení.“ 1. Timoteovi 6 (Ámen)

Nikdo nechce umlčet Lukáše Lhoťana a člověk už opravdu neví, jak má interpretovat tyto výkyvy a paradoxní tvrzení, ve kterých mluví jednou v jednotném, podruhé v množném čísle (jsem vs jsme), ale vždy o sobě. Je to snad náznak vážné poruchy osobnosti se silnou amnézií?

Nevím, jestli celá tahle nesmyslná kauza a tažení na mou osobu není jen výsledkem potlačované homosexuality, když mě poprvé potkal od moře opáleného před 14 lety a doufám, že to není ten skutečný důvod, proč se vyhýbá osobnímu setkání, když reagoval na mou výzvu k debatě o knize Tauhíd větou:

až mi to připadá, jako bychom byli homosexuální milenci“ a navíc musel třikrát v jednom odstavci potvrdit, že má i ženu, kterou ho čtyřikrát zná „jak Vás zná líp než Vaše žena ...protože mne prý zná tak dobře jak mne nezná ani má žena. Inu jeho znalosti o mé osobě a pod. jsem přeposlal ženě, ať se pobaví“. [2]

Tak snad jeho žena nebude další uhýbací manévr, anebo jsme konečně objevili paní Columbovou?

Z mého, podle jeho slov obsáhlého blogu, ho zaujalo jen jediné slovo, a to, že jsem děvkař. Tak doufám, že mé přiznání nebylo pro něj velké zklamání... Holt jsem na ženské.

I když jsem to v sobě objevil, nepřestal jsem kvůli tomu být praktikujícím muslimem. Ale přestal jsem kázat vodu a pít víno, znám se líp a snažím se držet na uzdě své instinkty s vědomím, že uctívám odpouštějícího Stvořitele mající otevřenou náruč ke kajícím. Já se za svou minulost nestydím, kterou mimochodem pan Lhoťan nezná a jak sám přiznal, potkal mě jen 3x v životě. Nestydím se také za svou současnost, vždycky jsem vybral svou cestu vědomě, ať je dobrá či špatná a vždycky jsem se postavil čelem k zodpovědnosti.

Celý svět, jak řekl Shakespeare, je jeviště a všichni lidé jsou na něm jenom herci: mají své příchody a odchody; za život každý hraje mnoho rolí.

Ano, na jevišti života jsem hrál mnoho rolí, ale nikdy jsem nevystupoval na jevišti jako Jidáš ani jako prodejná babylonská děvka.

-----------------------------------------------------

Á la Lhoťan - Doplnění před upozorněním redakce blogu Idnes.cz

Babylonská děvka není hanlivý výraz, je to velice známá Biblická postava a zřejmě v dnešní době velice inspirujicí.

------------------------------------------------------------------------------

Pokud pan Lhoťan zapomněl, kvůli čemu jsem podal trestní oznámení, tak je to kvůli tomu, že neustále tvrdil a opakoval, že "mám velice známou radikální minulost, že moje kázání byly radikální, že jsem vedl bandu radikálů, a že jsem zradikalizoval dokonce i Sáňku". Dále tvrdil, na Eurabia, že" jsem dvojitý agent islamistů, nebezpečnější než teroristé s bombami, a že jsem nejmocnější zbraň islamistů v ČR a dokonce mě přirovnal k Muhammadu Attovi, strůjce 11. září, který zabil tisíce civilistů".

Co vyvolalo jeho nyní tak „nevinné“ očerňování na mém FB, je, že mě lidé začali obviňovat "z terorismu a postnuli seznam teroristických útoků páchaných několika extremistickými muslimy, jako kdybych za to zodpovídal já, že jsem potenciální terorista a připravuji půdu pro teroristy, že skrývám úmysly zavraždit a zotročit nevěřící, že se chystá krvavý střet s muslimy a musím si vybrat stranu, jinak jsem hrozbou, která se musí zastavit. Dále výzvy, abych odpadl od víry. Lidé vyjádřili pochyby o mé osobě a bylo zpochybněno veškeré moje úsilí vybudovat mosty po celou tu dobu, jelikož začali potvrdit onu roli „dvojitého agenta islamistů“, a jako důkaz k tomu použili, že jsem muslim prý s vysokým IQ, nebezpečnější než ti hloupí. Patřím k „muslimským nájezdníkům a parazitům, mám se stáhnout domů a nemám vás zbytečně provokovat, jelikož muslim se rovná žena s dynamitem či řidič kamionu do davu, jsem fašista a nacista, stejně jako je celý islám fašismus a nacismus."

Samozřejmě že lidé vůbec nereagovali na fotky a symboly, které pan Lhoťan „nevinně“ používal ve svých blozích o mé osobě jako např. bojovník ISIS s černou islámskou vlajkou anebo hákový kříž.

Takové „nevinné očerňování“ mě stálo týden práce a ohrožení kariery. Musel jsem řešit a potvrdit svoji bezúhonnost u svého zaměstnavatele, který mě posílá do nadnárodních softwarových firem a vládních institucí s vysokými bezpečnostními požadavky. Ano, pan Lhoťan nejen ohrozil můj život a život mých blízkých, že nějaký magor uvěří tomu, co o mne napsal a vezme na sebe zodpovědnost odstranit skrytého agenta, teroristu a obhájce radikálů a pořád do toho neváhá zatahovat mou rodinu.

Asi co mě sebralo nejvíc, nejen poznámky typu, že mám "vypadnout z ČR, ale že na mě, jako na muslima, demokracie neplatí a tvrzení, že místo trestního oznámení na někoho, který mě neprávem napadl a úmyslně ze mě dělá veřejného nepřítele, jsem měl poslat spíš omluvu ČR"...Ty jo...co se s lidmi děje...

Jsem muslim, tak apriori na mě právo neplatí a zákony, které jsem neporušil, už mě nemají chránit... není divu, že jeden dávný autor, který raději preferoval být neznámý, anebo život zapomněl na jeho jméno:

„ Na řeči mě fascinuje to množství výrazů pro věci, které neexistují. Třeba pravda, svoboda, spravedlnost.“

[1] http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=589854 Proč chtějí čeští muslimové tak zoufale umlčet Lhoťana?

[2] http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=586474 Proč "umírněnému" českému muslimovi vadí odhalení nenávisti v českých mešitách?

Autor: Hatem Berrezouga | sobota 4.3.2017 12:06 | karma článku: 25.24 | přečteno: 1550x

Další články blogera

Hatem Berrezouga

An Open Letter to Al-Jazeera from a Muslim living in Prague.

The Crazy and Shameful Reality of Islam and Muslim Leaders in the Czech Republic. Dear Al-Jazeera, Dear Mr. Heijmans, As a Muslim, I am outraged by the lies and the bias both Muslim community leaders, Raed Shaikh and Vladimir Sanka

22.11.2017 v 21:21 | Karma článku: 28.15 | Přečteno: 1467 | Diskuse

Hatem Berrezouga

Muslimská obec borgů (MOB).

Ani utajené odstoupení předsedy MOP, ani přeměna náboženské obce na „korporaci mladých konvertitů“, a ani součet jejich kolektivního vědomí nezabránily hanobení českého národa jako nejrasističtějšího vůči menšinám včetně Židů!

20.11.2017 v 13:11 | Karma článku: 33.51 | Přečteno: 1560 | Diskuse

Hatem Berrezouga

Reakce (bývalého) předsedy MOP na můj otevřený dopis.

Očekával jsem seriózní odpovědi, ale dostal jsem dopis, který je plný polopravd a lží ze strany předsedy, který v tichosti odešel z funkce, aniž by o tom dal vědět veřejnosti s tvrzením, že je to teď korporace s mladými Čechy!

16.11.2017 v 8:43 | Karma článku: 18.01 | Přečteno: 859 | Diskuse

Hatem Berrezouga

Druhý otevřený dopis předsedovi Muslimské obce Praha, proč jsem dostal ban místo odpovědi?

Velmi podivuhodná a neuspokojující byla reakce na vaší oficiální FB stránce ohledně šíření textů, které v jejich celkovém kontextu a nezkrácené v arabštině otevřeně schvalují domácí násilí, bití žen za odmítání sexuálního

14.11.2017 v 14:22 | Karma článku: 29.16 | Přečteno: 1200 |

Další články z rubriky Společnost

Jitka Zámečníková

VAŠE AUTO NENÍ TREZOR

Tak tenhle nápis máme vrytý do naší paměťové stopy asi všichni. Nechávat cenné předměty na sedadle automobilu může jen blázen... a já...

24.11.2017 v 17:21 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 21 | Diskuse

Karol Wild

Mám problém

Tím problémem je stručné hodnocení politiků i politických stran a hnutí. Slova létají vzduchem a každý použije to, co se mu hodí.

24.11.2017 v 17:17 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 16 | Diskuse

Jan Ziegler

Maršál Koněv se podílel na komunistickém teroru

Velký spor nyní vyřešilo zastupitelstvo Městské části Prahy 6, které i přes odpor komunistů rozhodlo, že u sochy maršála Koněva v Bubenči bude doplňková tabulka, jež připomene i kontroverzní činy tohoto vojevůdce.

24.11.2017 v 16:14 | Karma článku: 19.39 | Přečteno: 316 | Diskuse

Jana Slaninová

I povstaly nové Šárky a zapíchly Ctirady

"Muži, ta sexistická a zlá stvoření, jsou hodni vyhubení!" vzala si slovo šéfka všech žen, takto Svatá Číča. "A je jedno, jestli jsme jim to my ženy dovolily, či nikoli. Musí trpět, jako jsme po staletí trpěly my!"

24.11.2017 v 14:15 | Karma článku: 21.58 | Přečteno: 518 | Diskuse

Přemysl Čech

Rusko a doping: - my nic, jinde hledejte viníky

Podle ruského vicepremiéra a bývalého ministra sportu Vitalije Mutka nenese vinu za skandál kolem dopingu ruských biatlonistů a biatlonistek v souvislosti se ZOH v Soči v roce 2014 Rusko, ale naopak MOV a WADA. A kdyby jen to!

24.11.2017 v 13:15 | Karma článku: 9.90 | Přečteno: 206 | Diskuse
Počet článků 77 Celková karma 30.56 Průměrná čtenost 9521

Jmenuji se Hatem Berrezouga, vystudoval jsem anglickou literaturu v Tunisu a italsko-francouzskou filologii na FFUP v Olomouci. Přišel jsem do Čech v roce 1998, byl jsem aktivní v mezináboženských a mezikulturních debatách. Poté jsem se zabýval IT oblastí a již 10 let provádím turisty v historickém centru Prahy. V současné době se zabývám výukou cizích jazyků.

Kontaktní email: hatemb@seznam.czNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.