Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Stokrát opakovaná lež se stává pravdou. část 1.

4. 03. 2017 12:06:44
Nikdo nechce umlčet Lukáše Lhoťana, ani já a ani můj takzvaný „fanklub“, který mi připisoval, a ve kterém je muslimů jako šafránu vzhledem k mým názorům.

Nikdo nechce umlčet Lukáše Lhoťana, a jak bych mohl, když jsem ho vysloveně žádal, aby mluvil nahlas v natáčené debatě o knize Tauhíd, kvůli které chce poslat nevinného člověka do vězení.

Je zvláštní, když si o vás někdo zničehonic vymýšlí neexistující minulost, kterou ani vy sám neznáte, napadá vás a vaší rodinu a navíc teď hraje na roli nevinného obětního beránka trpící velkou křivdou.

Doslova mě udivilo tvrzení v Lhoťanově posledním blogu, že jen „ podal podezření na obsah myšlenek islámského radikalismu v oné knize, ale jinak jsme se soudem a vyšetřováním neměl nic společného - ani mne nepozvali svědčit.[1]

Přitom se jen o dva blogy předtím, jako nedokreslená komiksová postava Marvelu, která nenašla své místo mezi Avengers kvůli nestálosti charakteru, hrdinně chvástal, že:

Byl jsem to já, kdo poskytl dost důkazů o islámském extremismu a upozornil české bezpečnostní experty na knihu Základy tauhídu. Byl jsme to já, kdo zveřejnil hromady záznamů nenávistných kázání z českých mešit a upozornil na jejich nenávistné a radikální publikace...“„

Nemluvě o tolika blozích a článcích, ve kterých Lhoťan prezentoval obsah té knihy jako podezřelý, úplně ho překroutil, aby se kniha zdála být jednou z nejnebezpečnějších, která kdy byla vůbec vydaná. Sám pan inkvizitor začal svůj hon na čarodějnici jménem Sáňka a teď prý objevil hlavního čaroděje jménem Hatem Berrezouga, o kterém má zase nevinné podezření. Možná by pan inkvizitor udělal dobře, kdyby se začal chovat jako dobrý křesťan a přestal si místo Bible číst Harryho Pottera, jelikož svatá Bible praví:

Jestliže někdo učí něco jiného a nedrží se zdravých slov našeho Pána Ježíše Krista a učení pravé zbožnosti, je nadutý, ničemu nerozumí a jen si libuje ve sporech a slovních potyčkách. Z toho vzniká závist, svár, urážky, podezřívání, ustavičné hádky lidí, kteří mají zvrácenou mysl a jsou zbaveni pravdy, a zbožnost pokládají za prostředek k obohacení.“ 1. Timoteovi 6 (Ámen)

Nikdo nechce umlčet Lukáše Lhoťana a člověk už opravdu neví, jak má interpretovat tyto výkyvy a paradoxní tvrzení, ve kterých mluví jednou v jednotném, podruhé v množném čísle (jsem vs jsme), ale vždy o sobě. Je to snad náznak vážné poruchy osobnosti se silnou amnézií?

Nevím, jestli celá tahle nesmyslná kauza a tažení na mou osobu není jen výsledkem potlačované homosexuality, když mě poprvé potkal od moře opáleného před 14 lety a doufám, že to není ten skutečný důvod, proč se vyhýbá osobnímu setkání, když reagoval na mou výzvu k debatě o knize Tauhíd větou:

až mi to připadá, jako bychom byli homosexuální milenci“ a navíc musel třikrát v jednom odstavci potvrdit, že má i ženu, kterou ho čtyřikrát zná „jak Vás zná líp než Vaše žena ...protože mne prý zná tak dobře jak mne nezná ani má žena. Inu jeho znalosti o mé osobě a pod. jsem přeposlal ženě, ať se pobaví“. [2]

Tak snad jeho žena nebude další uhýbací manévr, anebo jsme konečně objevili paní Columbovou?

Z mého, podle jeho slov obsáhlého blogu, ho zaujalo jen jediné slovo, a to, že jsem děvkař. Tak doufám, že mé přiznání nebylo pro něj velké zklamání... Holt jsem na ženské.

I když jsem to v sobě objevil, nepřestal jsem kvůli tomu být praktikujícím muslimem. Ale přestal jsem kázat vodu a pít víno, znám se líp a snažím se držet na uzdě své instinkty s vědomím, že uctívám odpouštějícího Stvořitele mající otevřenou náruč ke kajícím. Já se za svou minulost nestydím, kterou mimochodem pan Lhoťan nezná a jak sám přiznal, potkal mě jen 3x v životě. Nestydím se také za svou současnost, vždycky jsem vybral svou cestu vědomě, ať je dobrá či špatná a vždycky jsem se postavil čelem k zodpovědnosti.

Celý svět, jak řekl Shakespeare, je jeviště a všichni lidé jsou na něm jenom herci: mají své příchody a odchody; za život každý hraje mnoho rolí.

Ano, na jevišti života jsem hrál mnoho rolí, ale nikdy jsem nevystupoval na jevišti jako Jidáš ani jako prodejná babylonská děvka.

-----------------------------------------------------

Á la Lhoťan - Doplnění před upozorněním redakce blogu Idnes.cz

Babylonská děvka není hanlivý výraz, je to velice známá Biblická postava a zřejmě v dnešní době velice inspirujicí.

------------------------------------------------------------------------------

Pokud pan Lhoťan zapomněl, kvůli čemu jsem podal trestní oznámení, tak je to kvůli tomu, že neustále tvrdil a opakoval, že "mám velice známou radikální minulost, že moje kázání byly radikální, že jsem vedl bandu radikálů, a že jsem zradikalizoval dokonce i Sáňku". Dále tvrdil, na Eurabia, že" jsem dvojitý agent islamistů, nebezpečnější než teroristé s bombami, a že jsem nejmocnější zbraň islamistů v ČR a dokonce mě přirovnal k Muhammadu Attovi, strůjce 11. září, který zabil tisíce civilistů".

Co vyvolalo jeho nyní tak „nevinné“ očerňování na mém FB, je, že mě lidé začali obviňovat "z terorismu a postnuli seznam teroristických útoků páchaných několika extremistickými muslimy, jako kdybych za to zodpovídal já, že jsem potenciální terorista a připravuji půdu pro teroristy, že skrývám úmysly zavraždit a zotročit nevěřící, že se chystá krvavý střet s muslimy a musím si vybrat stranu, jinak jsem hrozbou, která se musí zastavit. Dále výzvy, abych odpadl od víry. Lidé vyjádřili pochyby o mé osobě a bylo zpochybněno veškeré moje úsilí vybudovat mosty po celou tu dobu, jelikož začali potvrdit onu roli „dvojitého agenta islamistů“, a jako důkaz k tomu použili, že jsem muslim prý s vysokým IQ, nebezpečnější než ti hloupí. Patřím k „muslimským nájezdníkům a parazitům, mám se stáhnout domů a nemám vás zbytečně provokovat, jelikož muslim se rovná žena s dynamitem či řidič kamionu do davu, jsem fašista a nacista, stejně jako je celý islám fašismus a nacismus."

Samozřejmě že lidé vůbec nereagovali na fotky a symboly, které pan Lhoťan „nevinně“ používal ve svých blozích o mé osobě jako např. bojovník ISIS s černou islámskou vlajkou anebo hákový kříž.

Takové „nevinné očerňování“ mě stálo týden práce a ohrožení kariery. Musel jsem řešit a potvrdit svoji bezúhonnost u svého zaměstnavatele, který mě posílá do nadnárodních softwarových firem a vládních institucí s vysokými bezpečnostními požadavky. Ano, pan Lhoťan nejen ohrozil můj život a život mých blízkých, že nějaký magor uvěří tomu, co o mne napsal a vezme na sebe zodpovědnost odstranit skrytého agenta, teroristu a obhájce radikálů a pořád do toho neváhá zatahovat mou rodinu.

Asi co mě sebralo nejvíc, nejen poznámky typu, že mám "vypadnout z ČR, ale že na mě, jako na muslima, demokracie neplatí a tvrzení, že místo trestního oznámení na někoho, který mě neprávem napadl a úmyslně ze mě dělá veřejného nepřítele, jsem měl poslat spíš omluvu ČR"...Ty jo...co se s lidmi děje...

Jsem muslim, tak apriori na mě právo neplatí a zákony, které jsem neporušil, už mě nemají chránit... není divu, že jeden dávný autor, který raději preferoval být neznámý, anebo život zapomněl na jeho jméno:

„ Na řeči mě fascinuje to množství výrazů pro věci, které neexistují. Třeba pravda, svoboda, spravedlnost.“

[1] http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=589854 Proč chtějí čeští muslimové tak zoufale umlčet Lhoťana?

[2] http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=586474 Proč "umírněnému" českému muslimovi vadí odhalení nenávisti v českých mešitách?

Autor: Hatem Berrezouga | sobota 4.3.2017 12:06 | karma článku: 24.68 | přečteno: 1505x

Další články blogera

Hatem Berrezouga

Jsem muslim a jsem rasista.

Češi vyhráli zlatou medaili v rasismu, podle 15 let trvajícího odborného harvardského průzkumu, založeného na reakcích 280 000 respondentů napříč Evropou při zhlédnutí jednotlivých obličejů.

19.7.2017 v 15:57 | Karma článku: 47.26 | Přečteno: 13306 | Diskuse

Hatem Berrezouga

Ano, právo šaría je moudré. Evropa to pochopí.

Tuto větu předčasně pronesl jeden z islámských guru v Čechách. Teprve teď si uvědomuji její genialitu. Jako Sibyla pokračoval, že „Evropané jen potřebují čas na to, aby ji pochopili.“

16.7.2017 v 18:25 | Karma článku: 48.23 | Přečteno: 25733 | Diskuse

Hatem Berrezouga

Die Sonate o pravdoláskaři.

Znáte ten pocit, když všechno začíná vypadat jako z blbého filmu, nebo ten pocit, když se nedokážete vzbudit ze špatného snu do té míry, že se začínáte bát, že už to Není Sen, ale Realita?

14.7.2017 v 10:56 | Karma článku: 40.94 | Přečteno: 3322 | Diskuse

Hatem Berrezouga

Západ a jeho pokřivený altruismus

Překvapila mě reakce určitých Čechů na můj poslední blog ohledně burkin ve smyslu, co z toho máte, Hateme, teď ty chudinky nebudou moci ani plavat a tvoje interpretace je jen wahhabistická..

12.7.2017 v 15:46 | Karma článku: 45.57 | Přečteno: 6539 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Jan Ziegler

Nožička se mýlí: Komunisté využívali v boji se Západem i islámské radikály

Cílem rudých bylo zničit Západ a nastolit všude socialismus. Pod heslem nepřítel mého nepřítele je mým přítelem, neváhali v boji se zlými kapitalisty využívat kde koho a to rovněž náboženských fanatiků. Smutným příkladem je Izrael

28.7.2017 v 17:58 | Karma článku: 14.93 | Přečteno: 187 | Diskuse

Katarína Lorenčíková

Svet potrebuje bláznov, aby sa nezbláznil...

Keď som naposledy hovorila známej moje historky z ciest, zarazila sa.... "Somálec? Rozprávala si sa len tak s černochom...?" Áno. Nezdalo sa mi na tom nič čudné...

28.7.2017 v 15:51 | Karma článku: 4.00 | Přečteno: 91 | Diskuse

Josef Nožička

Komunisté mohou pane Zieglere za spoustu věcí, za islámský fanatismus však nejspíš ne

Téma smrti české turistky, která zemřela po útoku islámského fanatika v egyptském letovisku Hurghada, zaujalo některé mé kolegy blogery zde na iDNES.

28.7.2017 v 14:46 | Karma článku: 30.43 | Přečteno: 753 | Diskuse

Petr Binder

Přejmenovávávání

Jsem zmatený, slova, která znám, již nemají významy, které měly. A to nejsem tak starý, jako pán, co se ztratil v metru. Nemusíme ani stavět Babylonskou věž. Zmatení jednoho jazyka je zřejmě nevyhnutelné.

28.7.2017 v 13:07 | Karma článku: 18.85 | Přečteno: 583 | Diskuse

Marie Haisová

Za peníze vše nekoupíš

Ideologie prvního porevoluční premiéra, dle které na vrcholu veškerého lidského snažení jsou peníze a mamon, dosahuje dnes svého vrcholu v osobě magnáta, dominantně vlastnícího zemědělství, potravinovou výrobu, média.

28.7.2017 v 12:15 | Karma článku: 13.98 | Přečteno: 481 | Diskuse
Počet článků 58 Celková karma 39.05 Průměrná čtenost 11284

Jmenuji se Hatem Berrezouga, vystudoval jsem anglickou literaturu v Tunisu a italsko-francouzskou filologii na FFUP v Olomouci. Přišel jsem do Čech v roce 1998, byl jsem aktivní v mezináboženských a mezikulturních debatách. Poté jsem se zabýval IT oblastí a již 10 let provádím turisty v historickém centru Prahy. V současné době se zabývám výukou cizích jazyků.

Kontaktní email: hatemb@seznam.czNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.