Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Stokrát opakovaná lež se stává pravdou. část 1.

4. 03. 2017 12:06:44
Nikdo nechce umlčet Lukáše Lhoťana, ani já a ani můj takzvaný „fanklub“, který mi připisoval, a ve kterém je muslimů jako šafránu vzhledem k mým názorům.

Nikdo nechce umlčet Lukáše Lhoťana, a jak bych mohl, když jsem ho vysloveně žádal, aby mluvil nahlas v natáčené debatě o knize Tauhíd, kvůli které chce poslat nevinného člověka do vězení.

Je zvláštní, když si o vás někdo zničehonic vymýšlí neexistující minulost, kterou ani vy sám neznáte, napadá vás a vaší rodinu a navíc teď hraje na roli nevinného obětního beránka trpící velkou křivdou.

Doslova mě udivilo tvrzení v Lhoťanově posledním blogu, že jen „ podal podezření na obsah myšlenek islámského radikalismu v oné knize, ale jinak jsme se soudem a vyšetřováním neměl nic společného - ani mne nepozvali svědčit.[1]

Přitom se jen o dva blogy předtím, jako nedokreslená komiksová postava Marvelu, která nenašla své místo mezi Avengers kvůli nestálosti charakteru, hrdinně chvástal, že:

Byl jsem to já, kdo poskytl dost důkazů o islámském extremismu a upozornil české bezpečnostní experty na knihu Základy tauhídu. Byl jsme to já, kdo zveřejnil hromady záznamů nenávistných kázání z českých mešit a upozornil na jejich nenávistné a radikální publikace...“„

Nemluvě o tolika blozích a článcích, ve kterých Lhoťan prezentoval obsah té knihy jako podezřelý, úplně ho překroutil, aby se kniha zdála být jednou z nejnebezpečnějších, která kdy byla vůbec vydaná. Sám pan inkvizitor začal svůj hon na čarodějnici jménem Sáňka a teď prý objevil hlavního čaroděje jménem Hatem Berrezouga, o kterém má zase nevinné podezření. Možná by pan inkvizitor udělal dobře, kdyby se začal chovat jako dobrý křesťan a přestal si místo Bible číst Harryho Pottera, jelikož svatá Bible praví:

Jestliže někdo učí něco jiného a nedrží se zdravých slov našeho Pána Ježíše Krista a učení pravé zbožnosti, je nadutý, ničemu nerozumí a jen si libuje ve sporech a slovních potyčkách. Z toho vzniká závist, svár, urážky, podezřívání, ustavičné hádky lidí, kteří mají zvrácenou mysl a jsou zbaveni pravdy, a zbožnost pokládají za prostředek k obohacení.“ 1. Timoteovi 6 (Ámen)

Nikdo nechce umlčet Lukáše Lhoťana a člověk už opravdu neví, jak má interpretovat tyto výkyvy a paradoxní tvrzení, ve kterých mluví jednou v jednotném, podruhé v množném čísle (jsem vs jsme), ale vždy o sobě. Je to snad náznak vážné poruchy osobnosti se silnou amnézií?

Nevím, jestli celá tahle nesmyslná kauza a tažení na mou osobu není jen výsledkem potlačované homosexuality, když mě poprvé potkal od moře opáleného před 14 lety a doufám, že to není ten skutečný důvod, proč se vyhýbá osobnímu setkání, když reagoval na mou výzvu k debatě o knize Tauhíd větou:

až mi to připadá, jako bychom byli homosexuální milenci“ a navíc musel třikrát v jednom odstavci potvrdit, že má i ženu, kterou ho čtyřikrát zná „jak Vás zná líp než Vaše žena ...protože mne prý zná tak dobře jak mne nezná ani má žena. Inu jeho znalosti o mé osobě a pod. jsem přeposlal ženě, ať se pobaví“. [2]

Tak snad jeho žena nebude další uhýbací manévr, anebo jsme konečně objevili paní Columbovou?

Z mého, podle jeho slov obsáhlého blogu, ho zaujalo jen jediné slovo, a to, že jsem děvkař. Tak doufám, že mé přiznání nebylo pro něj velké zklamání... Holt jsem na ženské.

I když jsem to v sobě objevil, nepřestal jsem kvůli tomu být praktikujícím muslimem. Ale přestal jsem kázat vodu a pít víno, znám se líp a snažím se držet na uzdě své instinkty s vědomím, že uctívám odpouštějícího Stvořitele mající otevřenou náruč ke kajícím. Já se za svou minulost nestydím, kterou mimochodem pan Lhoťan nezná a jak sám přiznal, potkal mě jen 3x v životě. Nestydím se také za svou současnost, vždycky jsem vybral svou cestu vědomě, ať je dobrá či špatná a vždycky jsem se postavil čelem k zodpovědnosti.

Celý svět, jak řekl Shakespeare, je jeviště a všichni lidé jsou na něm jenom herci: mají své příchody a odchody; za život každý hraje mnoho rolí.

Ano, na jevišti života jsem hrál mnoho rolí, ale nikdy jsem nevystupoval na jevišti jako Jidáš ani jako prodejná babylonská děvka.

-----------------------------------------------------

Á la Lhoťan - Doplnění před upozorněním redakce blogu Idnes.cz

Babylonská děvka není hanlivý výraz, je to velice známá Biblická postava a zřejmě v dnešní době velice inspirujicí.

------------------------------------------------------------------------------

Pokud pan Lhoťan zapomněl, kvůli čemu jsem podal trestní oznámení, tak je to kvůli tomu, že neustále tvrdil a opakoval, že "mám velice známou radikální minulost, že moje kázání byly radikální, že jsem vedl bandu radikálů, a že jsem zradikalizoval dokonce i Sáňku". Dále tvrdil, na Eurabia, že" jsem dvojitý agent islamistů, nebezpečnější než teroristé s bombami, a že jsem nejmocnější zbraň islamistů v ČR a dokonce mě přirovnal k Muhammadu Attovi, strůjce 11. září, který zabil tisíce civilistů".

Co vyvolalo jeho nyní tak „nevinné“ očerňování na mém FB, je, že mě lidé začali obviňovat "z terorismu a postnuli seznam teroristických útoků páchaných několika extremistickými muslimy, jako kdybych za to zodpovídal já, že jsem potenciální terorista a připravuji půdu pro teroristy, že skrývám úmysly zavraždit a zotročit nevěřící, že se chystá krvavý střet s muslimy a musím si vybrat stranu, jinak jsem hrozbou, která se musí zastavit. Dále výzvy, abych odpadl od víry. Lidé vyjádřili pochyby o mé osobě a bylo zpochybněno veškeré moje úsilí vybudovat mosty po celou tu dobu, jelikož začali potvrdit onu roli „dvojitého agenta islamistů“, a jako důkaz k tomu použili, že jsem muslim prý s vysokým IQ, nebezpečnější než ti hloupí. Patřím k „muslimským nájezdníkům a parazitům, mám se stáhnout domů a nemám vás zbytečně provokovat, jelikož muslim se rovná žena s dynamitem či řidič kamionu do davu, jsem fašista a nacista, stejně jako je celý islám fašismus a nacismus."

Samozřejmě že lidé vůbec nereagovali na fotky a symboly, které pan Lhoťan „nevinně“ používal ve svých blozích o mé osobě jako např. bojovník ISIS s černou islámskou vlajkou anebo hákový kříž.

Takové „nevinné očerňování“ mě stálo týden práce a ohrožení kariery. Musel jsem řešit a potvrdit svoji bezúhonnost u svého zaměstnavatele, který mě posílá do nadnárodních softwarových firem a vládních institucí s vysokými bezpečnostními požadavky. Ano, pan Lhoťan nejen ohrozil můj život a život mých blízkých, že nějaký magor uvěří tomu, co o mne napsal a vezme na sebe zodpovědnost odstranit skrytého agenta, teroristu a obhájce radikálů a pořád do toho neváhá zatahovat mou rodinu.

Asi co mě sebralo nejvíc, nejen poznámky typu, že mám "vypadnout z ČR, ale že na mě, jako na muslima, demokracie neplatí a tvrzení, že místo trestního oznámení na někoho, který mě neprávem napadl a úmyslně ze mě dělá veřejného nepřítele, jsem měl poslat spíš omluvu ČR"...Ty jo...co se s lidmi děje...

Jsem muslim, tak apriori na mě právo neplatí a zákony, které jsem neporušil, už mě nemají chránit... není divu, že jeden dávný autor, který raději preferoval být neznámý, anebo život zapomněl na jeho jméno:

„ Na řeči mě fascinuje to množství výrazů pro věci, které neexistují. Třeba pravda, svoboda, spravedlnost.“

[1] http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=589854 Proč chtějí čeští muslimové tak zoufale umlčet Lhoťana?

[2] http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=586474 Proč "umírněnému" českému muslimovi vadí odhalení nenávisti v českých mešitách?

Autor: Hatem Berrezouga | sobota 4.3.2017 12:06 | karma článku: 24.68 | přečteno: 1523x

Další články blogera

Hatem Berrezouga

Válka symbolů: Lidl, kříž a půlměsíc. Část 1.

Za umazání křížů z řecký produktů Lidlu a za vyškrtnutí vepřového masa z jídelníčku podle mnohých, ať jsou obyčejní smrtelníci či duchovní, může islám!

17.9.2017 v 15:18 | Karma článku: 19.19 | Přečteno: 1123 |

Hatem Berrezouga

Vojna a Mír v Koránu - Zabíjejte je všude, kde je dostihnete. Část 1.

„Zabíjejte je všude, kde je dostihnete.“ Koránský verš, který mi donekonečna opakují pod mými blogy, abych si přiznal, že „Korán není slovo Boží“, a že „ospravedlňuje teroristické útoky a zabíjení nevěřících“

20.8.2017 v 23:33 | Karma článku: 26.43 | Přečteno: 1831 |

Hatem Berrezouga

Konvertita jako znamení poslední hodiny. Část. 1

Když jsem psal blog „ Konvertita jako užitečný idiot“ a „Odpadlictví: šaría, temná tvář islámu“ chtěl jsem, aby konečně arabsky mluvící muslimové čelili tomu, co máme napsáno černé na bílém

13.8.2017 v 16:30 | Karma článku: 26.36 | Přečteno: 1424 | Diskuse

Hatem Berrezouga

Odpadlictví: šaría, temná tvář islámu

Existuje něco jako svoboda vyznání v islámu? Pokud uznáváte šaríu jako součást islámu, tak NEEXISTUJE. Teď budeme odborně a podrobně prozkoumat to, o čem každý muslim buď lže, nebo o tom neví.

4.8.2017 v 19:55 | Karma článku: 37.78 | Přečteno: 3157 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Peter Szendy

7 pilířů pseudohumanismu - část první

Ano..7 pilířů pseudohumanismu – takto se měl článek jmenovat a o nich měl článek pojednávat...(ještě mám zadat alespoň 6 znaků, abych splnil podmínky perexu, ale méně, než kolik jich má následující věta, no to je skvělé)

22.9.2017 v 19:20 | Karma článku: 17.58 | Přečteno: 332 |

Jan Ziegler

Odboráři lidem škodí a moc

Řekl bych dokonce, že ještě víc než alkohol a cigarety. Oni sice tvrdí, že hájí zájmy zaměstnanců, ale svými skutky dělají opak. Jestliže brání snižovaní odvodů za pracovníky, brání i zvyšování platů.

22.9.2017 v 19:16 | Karma článku: 13.44 | Přečteno: 277 | Diskuse

Jiří Turner

Teroristi v Čechách nekřičí: „Allahu akbar!“ Řvou: „Uber!“

Tak už je to i u nás! Jedni vyhrožují blokádou Prahy a likvidací konkurence a druzí chtěli vyhodit do vzduchu vojenský vlak. Ti první našli inspiraci v 90. letech u mafiánů od Thorgesu a ti druzí se asi zhlídli v Bakuninovi.

22.9.2017 v 19:06 | Karma článku: 9.75 | Přečteno: 253 | Diskuse

Karel Trčálek

Jak to, že soud osvobodil anarchisty obžalované z útoku na vlak?

Anarchisté byli ovšem obžalováni toliko z přípravy útoku, ne útoku samotného. Ale taková manipulace s fakty už k práci našeho blogera používajícího falešnou identitu (stejně jako policejní a jiní agenti), už tak nějak patří

22.9.2017 v 18:21 | Karma článku: 7.98 | Přečteno: 368 | Diskuse

Hana Rebeka Šiander

Kdopak by si nepamatoval jádrové mýdlo s jelenem?

Schichtovo jádrové mýdlo s jelenem, ale i prací prostředky Namo či Merkur, mýdlo Soté mink, vody po holení jako Pitralon a Olimon. Výrobky, které nás provázely desítky let za Československa, ožívají! Schicht vstal z mrtvých!

22.9.2017 v 15:25 | Karma článku: 13.16 | Přečteno: 262 | Diskuse
Počet článků 63 Celková karma 34.94 Průměrná čtenost 10629

Jmenuji se Hatem Berrezouga, vystudoval jsem anglickou literaturu v Tunisu a italsko-francouzskou filologii na FFUP v Olomouci. Přišel jsem do Čech v roce 1998, byl jsem aktivní v mezináboženských a mezikulturních debatách. Poté jsem se zabýval IT oblastí a již 10 let provádím turisty v historickém centru Prahy. V současné době se zabývám výukou cizích jazyků.

Kontaktní email: hatemb@seznam.czNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.