Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Kdo skutečně jsou a proč po mně jdou?

15. 02. 2017 7:41:32
Je čas vyložit karty na stůl a říct, proč jsem psal své blogy, jelikož už vím, že o mně víte, stejně jako vy víte, že o vás vím.

Časem jsem objevil, že existuje paralelní poselství, hned po smrti Muhammada, anti-Korán psaný jednou z četných dynastií kříženců. Tradice a Legislativa. Tyto anti-soubory vznikly skoro ve všech seslaných poselstvích, které byly jednoduché a univerzální ve své podstatě a snažily se sjednotit lidskou rasu. Než aby otevřeně šly proti těm poselstvím, postupně do nich pronikaly, přisvojily si je a změnily zevnitř. Ti, kdo za tím stojí, se živí negativními energiemi, válkami, strachy a nenávistí.

Když jsem začal vysvětlovat skutečnou etymologii koránských slov, čekal jsem odpor, že nebudu pochopen, a že si lidé budou myslet, že se snažím rozšiřovat islám. Ve skutečnosti jsem se snažil zablokovat anti-islám, který je teď nejmocnější zbraní v rukou těch bytostí k naverbování teroristů a k radikalizaci společností. Dávat slovům jejich skutečný význam a jejich duchovní dimenzi způsobilo, že se mnou „xenofobové“ a „islamofobové“ začali komunikovat a nenávist začala ustupovat. Muslimové si mysleli, že po nich jdu, ale jak jsem už několikrát říkal, představují jen pěšáky na šachovnici.

V Tunisku po Arabském jaru, jsem na vlastní oči viděl, jak se formují teroristi. V žádném případě to nejsou osamělí vlci. Ti, kteří verbují, mají přesný psychologický profil toho, koho hledají. Všechno začíná v mešitách, přitahují je Koránem, ale jakmile si všimnou, že nemají příliš kritické myšlení, hned je seznámí s legislativou a tradici, do kterých zahrnuli myšlenky plné nenávisti a nesnášenlivosti. Dělají to subtilní formou. Je to velmi komplexní a organizovaná mašinérie.

Pochopil jsem, že pečlivě studovali každou společnost a našli klíč k jejím největším obavám a ke slabým místům, ať jsou historické, politické, sociální, duchovní atd. a systematicky útočí na ty slabiny a vyvolávají v lidech jejich nejhorší vlastnosti a pocity. Když mi došlo, co dělají, tak mě napadlo, dělat opak toho s použitím stejných zbraní. Zde používají všeobecné znalosti o islámu k rozdělení, já jsem používal jeho historické znalosti a etymologii slov k maření jejich plánů. Slovo je nejmocnější zbraň, jelikož umožňuje lidem, aby komunikovali, což jde proti III. Světové, která už začala, ale ne jadernými zbraněmi, spíš dezinformací, štěpením světových společností a systematickým ničením kultur.

Snažil jsem se muslimům vysvětlit, ať nehrají roli Trojského koně, ale pochopil jsem, že je těžké vysvětlit Trojskému koni, že jím je. Tak jsem na ně začal útočit, abych je neutralizoval, a tím jsem chtěl brát vítr z plachet druhé straně. Začal jsem ukazovat, že skutečné naverbování teroristů vychází z legislativy těch kříženců, jejíž chapadla jsou tak dlouhá, že se na ně nevztahují žádné zákony. Jinak řečeno, všichni v tom jdou a agitátoři jsou jejich pěšáci na druhé straně. Nejsou to duchovní lidé, jestli vůbec jsou to lidé. Jen parazitují a mají stejnou úlohu – zničit spirituální systémy zevnitř a niterní sílu jednotlivců. Není náhodou, že po celém světě vzniklo hnutí EX, a jestli ti EX jsou opravdu EX.

Moje jazyková vybavenost mi umožnila, abych si všiml, že stejná míra nenávisti vůči muslimům v Evropě se nachází vůči nemuslimům v islámských zemí a střet je blízko.

Procesy k vyvolávání nenávisti, radikalizaci a ničení kultur jsou téměř totožné, i když jsou adaptované ke specifikům každé kultury. A do toho investují mnoho zdrojů, jak lidských, finančních a hlavně technologických, pomocí kterých přes sociální sítě a nesčetně bezplatných šifrovacích programů, které umožňují dokončení verbování vytipovaných jedinců kdekoliv na světě. Nejsou to osamělí vlci, je to celosvětová virtuální síť. Věková kategorie je mezi 15-25 lety a nejžádanějším zbožím jsou konvertiti, jelikož nemají možnost ověřit ty informace. Ale samozřejmě nepustí každého konvertitu. Profily jsou pečlivě vybírané.

Proč by měl být Hatem „dvojitý agent“ a ne bezhlavě věřící muslim. Profil "dvojitého agenta" na mě docela sedí, umím několik jazyků, lidi mi připisují silnou argumentaci, logiku a konzistenci, a tím mé snahy zablokovat anti-islám budou interpretovány jako snahy ho prosazovat anebo připravit půdu pro teroristy. Opět hra na negativní emoce a udělat z někoho veřejného nepřítele. Není náhodou, že takové obvinění padlo, jakmile jsem sahal na prameny jedné z dynastií kříženců.

Jinak řečeno, víc už pro Vaší zemi udělat nemůžu. Češi, vraťte se zpět k Vašemu nadhledu a k Vaší spiritualitě a nenechte se ovládat negativními silami, které Vás vidí, odkud Vy je nevidíte. Tohle je válka o duše a sklizeň se blíží. Pěšáci mezi muslimy, rychle se vzbuďte, dokonáno jest dílo pasáků ovcí, za Bakkou se už tyčí Baalův chrám, Kruh se nad ním uzavírá, brzo těhotná bohyně v porodních bolestech svoje druhé dítě na svět přivede, zapečetěnou Bránu otvírá a válka Světů teprve začíná. Tik...Tak...Tik...Tak...

Teď vy sráči, zabijte mě, anebo mě znovu vyžeňte, stejně si na to znovu vzpomenu a udělám to znovu.

P.S. Vážení čtenáři, toto je moje poslední literární tvorba, jí se také můj blog uzavírá a budu se zabývat očištěním svého jména.

Autor: Hatem Berrezouga | středa 15.2.2017 7:41 | karma článku: 35.99 | přečteno: 3942x

Další články blogera

Hatem Berrezouga

Jsem muslim a jsem rasista.

Češi vyhráli zlatou medaili v rasismu, podle 15 let trvajícího odborného harvardského průzkumu, založeného na reakcích 280 000 respondentů napříč Evropou při zhlédnutí jednotlivých obličejů.

19.7.2017 v 15:57 | Karma článku: 47.26 | Přečteno: 13306 | Diskuse

Hatem Berrezouga

Ano, právo šaría je moudré. Evropa to pochopí.

Tuto větu předčasně pronesl jeden z islámských guru v Čechách. Teprve teď si uvědomuji její genialitu. Jako Sibyla pokračoval, že „Evropané jen potřebují čas na to, aby ji pochopili.“

16.7.2017 v 18:25 | Karma článku: 48.23 | Přečteno: 25733 | Diskuse

Hatem Berrezouga

Die Sonate o pravdoláskaři.

Znáte ten pocit, když všechno začíná vypadat jako z blbého filmu, nebo ten pocit, když se nedokážete vzbudit ze špatného snu do té míry, že se začínáte bát, že už to Není Sen, ale Realita?

14.7.2017 v 10:56 | Karma článku: 40.94 | Přečteno: 3322 | Diskuse

Hatem Berrezouga

Západ a jeho pokřivený altruismus

Překvapila mě reakce určitých Čechů na můj poslední blog ohledně burkin ve smyslu, co z toho máte, Hateme, teď ty chudinky nebudou moci ani plavat a tvoje interpretace je jen wahhabistická..

12.7.2017 v 15:46 | Karma článku: 45.57 | Přečteno: 6539 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Jan Ziegler

Nožička se mýlí: Komunisté využívali v boji se Západem i islámské radikály

Cílem rudých bylo zničit Západ a nastolit všude socialismus. Pod heslem nepřítel mého nepřítele je mým přítelem, neváhali v boji se zlými kapitalisty využívat kde koho a to rovněž náboženských fanatiků. Smutným příkladem je Izrael

28.7.2017 v 17:58 | Karma článku: 15.88 | Přečteno: 187 | Diskuse

Katarína Lorenčíková

Svet potrebuje bláznov, aby sa nezbláznil...

Keď som naposledy hovorila známej moje historky z ciest, zarazila sa.... "Somálec? Rozprávala si sa len tak s černochom...?" Áno. Nezdalo sa mi na tom nič čudné...

28.7.2017 v 15:51 | Karma článku: 4.00 | Přečteno: 91 | Diskuse

Josef Nožička

Komunisté mohou pane Zieglere za spoustu věcí, za islámský fanatismus však nejspíš ne

Téma smrti české turistky, která zemřela po útoku islámského fanatika v egyptském letovisku Hurghada, zaujalo některé mé kolegy blogery zde na iDNES.

28.7.2017 v 14:46 | Karma článku: 30.43 | Přečteno: 753 | Diskuse

Petr Binder

Přejmenovávávání

Jsem zmatený, slova, která znám, již nemají významy, které měly. A to nejsem tak starý, jako pán, co se ztratil v metru. Nemusíme ani stavět Babylonskou věž. Zmatení jednoho jazyka je zřejmě nevyhnutelné.

28.7.2017 v 13:07 | Karma článku: 18.85 | Přečteno: 583 | Diskuse

Marie Haisová

Za peníze vše nekoupíš

Ideologie prvního porevoluční premiéra, dle které na vrcholu veškerého lidského snažení jsou peníze a mamon, dosahuje dnes svého vrcholu v osobě magnáta, dominantně vlastnícího zemědělství, potravinovou výrobu, média.

28.7.2017 v 12:15 | Karma článku: 13.98 | Přečteno: 481 | Diskuse
Počet článků 58 Celková karma 39.05 Průměrná čtenost 11284

Jmenuji se Hatem Berrezouga, vystudoval jsem anglickou literaturu v Tunisu a italsko-francouzskou filologii na FFUP v Olomouci. Přišel jsem do Čech v roce 1998, byl jsem aktivní v mezináboženských a mezikulturních debatách. Poté jsem se zabýval IT oblastí a již 10 let provádím turisty v historickém centru Prahy. V současné době se zabývám výukou cizích jazyků.

Kontaktní email: hatemb@seznam.czNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.