Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Kdo skutečně jsou a proč po mně jdou?

15. 02. 2017 7:41:32
Je čas vyložit karty na stůl a říct, proč jsem psal své blogy, jelikož už vím, že o mně víte, stejně jako vy víte, že o vás vím.

Časem jsem objevil, že existuje paralelní poselství, hned po smrti Muhammada, anti-Korán psaný jednou z četných dynastií kříženců. Tradice a Legislativa. Tyto anti-soubory vznikly skoro ve všech seslaných poselstvích, které byly jednoduché a univerzální ve své podstatě a snažily se sjednotit lidskou rasu. Než aby otevřeně šly proti těm poselstvím, postupně do nich pronikaly, přisvojily si je a změnily zevnitř. Ti, kdo za tím stojí, se živí negativními energiemi, válkami, strachy a nenávistí.

Když jsem začal vysvětlovat skutečnou etymologii koránských slov, čekal jsem odpor, že nebudu pochopen, a že si lidé budou myslet, že se snažím rozšiřovat islám. Ve skutečnosti jsem se snažil zablokovat anti-islám, který je teď nejmocnější zbraní v rukou těch bytostí k naverbování teroristů a k radikalizaci společností. Dávat slovům jejich skutečný význam a jejich duchovní dimenzi způsobilo, že se mnou „xenofobové“ a „islamofobové“ začali komunikovat a nenávist začala ustupovat. Muslimové si mysleli, že po nich jdu, ale jak jsem už několikrát říkal, představují jen pěšáky na šachovnici.

V Tunisku po Arabském jaru, jsem na vlastní oči viděl, jak se formují teroristi. V žádném případě to nejsou osamělí vlci. Ti, kteří verbují, mají přesný psychologický profil toho, koho hledají. Všechno začíná v mešitách, přitahují je Koránem, ale jakmile si všimnou, že nemají příliš kritické myšlení, hned je seznámí s legislativou a tradici, do kterých zahrnuli myšlenky plné nenávisti a nesnášenlivosti. Dělají to subtilní formou. Je to velmi komplexní a organizovaná mašinérie.

Pochopil jsem, že pečlivě studovali každou společnost a našli klíč k jejím největším obavám a ke slabým místům, ať jsou historické, politické, sociální, duchovní atd. a systematicky útočí na ty slabiny a vyvolávají v lidech jejich nejhorší vlastnosti a pocity. Když mi došlo, co dělají, tak mě napadlo, dělat opak toho s použitím stejných zbraní. Zde používají všeobecné znalosti o islámu k rozdělení, já jsem používal jeho historické znalosti a etymologii slov k maření jejich plánů. Slovo je nejmocnější zbraň, jelikož umožňuje lidem, aby komunikovali, což jde proti III. Světové, která už začala, ale ne jadernými zbraněmi, spíš dezinformací, štěpením světových společností a systematickým ničením kultur.

Snažil jsem se muslimům vysvětlit, ať nehrají roli Trojského koně, ale pochopil jsem, že je těžké vysvětlit Trojskému koni, že jím je. Tak jsem na ně začal útočit, abych je neutralizoval, a tím jsem chtěl brát vítr z plachet druhé straně. Začal jsem ukazovat, že skutečné naverbování teroristů vychází z legislativy těch kříženců, jejíž chapadla jsou tak dlouhá, že se na ně nevztahují žádné zákony. Jinak řečeno, všichni v tom jdou a agitátoři jsou jejich pěšáci na druhé straně. Nejsou to duchovní lidé, jestli vůbec jsou to lidé. Jen parazitují a mají stejnou úlohu – zničit spirituální systémy zevnitř a niterní sílu jednotlivců. Není náhodou, že po celém světě vzniklo hnutí EX, a jestli ti EX jsou opravdu EX.

Moje jazyková vybavenost mi umožnila, abych si všiml, že stejná míra nenávisti vůči muslimům v Evropě se nachází vůči nemuslimům v islámských zemí a střet je blízko.

Procesy k vyvolávání nenávisti, radikalizaci a ničení kultur jsou téměř totožné, i když jsou adaptované ke specifikům každé kultury. A do toho investují mnoho zdrojů, jak lidských, finančních a hlavně technologických, pomocí kterých přes sociální sítě a nesčetně bezplatných šifrovacích programů, které umožňují dokončení verbování vytipovaných jedinců kdekoliv na světě. Nejsou to osamělí vlci, je to celosvětová virtuální síť. Věková kategorie je mezi 15-25 lety a nejžádanějším zbožím jsou konvertiti, jelikož nemají možnost ověřit ty informace. Ale samozřejmě nepustí každého konvertitu. Profily jsou pečlivě vybírané.

Proč by měl být Hatem „dvojitý agent“ a ne bezhlavě věřící muslim. Profil "dvojitého agenta" na mě docela sedí, umím několik jazyků, lidi mi připisují silnou argumentaci, logiku a konzistenci, a tím mé snahy zablokovat anti-islám budou interpretovány jako snahy ho prosazovat anebo připravit půdu pro teroristy. Opět hra na negativní emoce a udělat z někoho veřejného nepřítele. Není náhodou, že takové obvinění padlo, jakmile jsem sahal na prameny jedné z dynastií kříženců.

Jinak řečeno, víc už pro Vaší zemi udělat nemůžu. Češi, vraťte se zpět k Vašemu nadhledu a k Vaší spiritualitě a nenechte se ovládat negativními silami, které Vás vidí, odkud Vy je nevidíte. Tohle je válka o duše a sklizeň se blíží. Pěšáci mezi muslimy, rychle se vzbuďte, dokonáno jest dílo pasáků ovcí, za Bakkou se už tyčí Baalův chrám, Kruh se nad ním uzavírá, brzo těhotná bohyně v porodních bolestech svoje druhé dítě na svět přivede, zapečetěnou Bránu otvírá a válka Světů teprve začíná. Tik...Tak...Tik...Tak...

Teď vy sráči, zabijte mě, anebo mě znovu vyžeňte, stejně si na to znovu vzpomenu a udělám to znovu.

P.S. Vážení čtenáři, toto je moje poslední literární tvorba, jí se také můj blog uzavírá a budu se zabývat očištěním svého jména.

Autor: Hatem Berrezouga | středa 15.2.2017 7:41 | karma článku: 36.20 | přečteno: 3971x

Další články blogera

Hatem Berrezouga

Válka symbolů: Lidl, kříž a půlměsíc. Část 1.

Za umazání křížů z řecký produktů Lidlu a za vyškrtnutí vepřového masa z jídelníčku podle mnohých, ať jsou obyčejní smrtelníci či duchovní, může islám!

17.9.2017 v 15:18 | Karma článku: 19.19 | Přečteno: 1123 |

Hatem Berrezouga

Vojna a Mír v Koránu - Zabíjejte je všude, kde je dostihnete. Část 1.

„Zabíjejte je všude, kde je dostihnete.“ Koránský verš, který mi donekonečna opakují pod mými blogy, abych si přiznal, že „Korán není slovo Boží“, a že „ospravedlňuje teroristické útoky a zabíjení nevěřících“

20.8.2017 v 23:33 | Karma článku: 26.43 | Přečteno: 1831 |

Hatem Berrezouga

Konvertita jako znamení poslední hodiny. Část. 1

Když jsem psal blog „ Konvertita jako užitečný idiot“ a „Odpadlictví: šaría, temná tvář islámu“ chtěl jsem, aby konečně arabsky mluvící muslimové čelili tomu, co máme napsáno černé na bílém

13.8.2017 v 16:30 | Karma článku: 26.36 | Přečteno: 1424 | Diskuse

Hatem Berrezouga

Odpadlictví: šaría, temná tvář islámu

Existuje něco jako svoboda vyznání v islámu? Pokud uznáváte šaríu jako součást islámu, tak NEEXISTUJE. Teď budeme odborně a podrobně prozkoumat to, o čem každý muslim buď lže, nebo o tom neví.

4.8.2017 v 19:55 | Karma článku: 37.78 | Přečteno: 3157 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Peter Szendy

7 pilířů pseudohumanismu - část první

Ano..7 pilířů pseudohumanismu – takto se měl článek jmenovat a o nich měl článek pojednávat...(ještě mám zadat alespoň 6 znaků, abych splnil podmínky perexu, ale méně, než kolik jich má následující věta, no to je skvělé)

22.9.2017 v 19:20 | Karma článku: 17.58 | Přečteno: 332 |

Jan Ziegler

Odboráři lidem škodí a moc

Řekl bych dokonce, že ještě víc než alkohol a cigarety. Oni sice tvrdí, že hájí zájmy zaměstnanců, ale svými skutky dělají opak. Jestliže brání snižovaní odvodů za pracovníky, brání i zvyšování platů.

22.9.2017 v 19:16 | Karma článku: 13.44 | Přečteno: 277 | Diskuse

Jiří Turner

Teroristi v Čechách nekřičí: „Allahu akbar!“ Řvou: „Uber!“

Tak už je to i u nás! Jedni vyhrožují blokádou Prahy a likvidací konkurence a druzí chtěli vyhodit do vzduchu vojenský vlak. Ti první našli inspiraci v 90. letech u mafiánů od Thorgesu a ti druzí se asi zhlídli v Bakuninovi.

22.9.2017 v 19:06 | Karma článku: 9.75 | Přečteno: 253 | Diskuse

Karel Trčálek

Jak to, že soud osvobodil anarchisty obžalované z útoku na vlak?

Anarchisté byli ovšem obžalováni toliko z přípravy útoku, ne útoku samotného. Ale taková manipulace s fakty už k práci našeho blogera používajícího falešnou identitu (stejně jako policejní a jiní agenti), už tak nějak patří

22.9.2017 v 18:21 | Karma článku: 7.98 | Přečteno: 368 | Diskuse

Hana Rebeka Šiander

Kdopak by si nepamatoval jádrové mýdlo s jelenem?

Schichtovo jádrové mýdlo s jelenem, ale i prací prostředky Namo či Merkur, mýdlo Soté mink, vody po holení jako Pitralon a Olimon. Výrobky, které nás provázely desítky let za Československa, ožívají! Schicht vstal z mrtvých!

22.9.2017 v 15:25 | Karma článku: 13.16 | Přečteno: 262 | Diskuse
Počet článků 63 Celková karma 34.94 Průměrná čtenost 10629

Jmenuji se Hatem Berrezouga, vystudoval jsem anglickou literaturu v Tunisu a italsko-francouzskou filologii na FFUP v Olomouci. Přišel jsem do Čech v roce 1998, byl jsem aktivní v mezináboženských a mezikulturních debatách. Poté jsem se zabýval IT oblastí a již 10 let provádím turisty v historickém centru Prahy. V současné době se zabývám výukou cizích jazyků.

Kontaktní email: hatemb@seznam.czNajdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.